Scan bij Spark, kroon- en brugwerk
Bij onze tandartspraktijk maken we gebruik van digitale scans bij het vervaardigen van kronen en bruggen.
Bij onze tandartspraktijk maken we gebruik van digitale scans bij het vervaardigen van kronen en bruggen. In plaats van traditionele afdrukken met een afdruklepel en pasta, gebruiken we een comfortabele mondscanner die een nauwkeurig 3D-beeld van uw gebit maakt.
Deze moderne techniek biedt meerdere voordelen. Het scannen is sneller, nauwkeuriger en een stuk prettiger voor u als patiënt. Daarnaast kunnen we de pasvorm van kronen en bruggen optimaliseren, wat zorgt voor een duurzaam en esthetisch resultaat.
Dankzij de digitale scan kunnen tandtechnische werkzaamheden efficiënter worden uitgevoerd en is de kans op correcties achteraf kleiner. Zo bent u verzekerd van een behandeling die niet alleen comfortabel is, maar ook van hoge kwaliteit.
Bekijk ook onze andere behandelingen.
Naar overzicht behandelingen